Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığı ve İşyeri Taşıma

Taşınmak her zaman zorlu ve sıkıntılı bir iş olmuştur. Bu zorlukta sizlere yardım ediyor ve sizi asla yalnız bırakmıyoruz. Eşya sayısının çok olduğu ofislerinizi daha iyi konuma sahip ve daha uygun bir kira bedeli ödeyeceğiniz adrese taşımayı her zaman düşünmüş ve teklifleri göz ardı etmeden değerlendirmeler yapmışsınızdır. Bu değerlendirmeler sonucunda bulmuş olduğunuz yeni adrese ofisinizin araç ve gereçlerini taşıma işleminde zorluk çekebilir ve farklı kişilerden yardım isteye bilirsiniz. Fakat biz burada iken başka kimsede yardım istemenize gerek kalmayacaktır. Çünkü işini yapan, hılız ve güvenilir bir nakliye firması olarak her türlü eşya taşıma işlemlerinde sizlere yardımcı oluyoruz ve sizi yormadan, en az masrafa sokarak güvenli bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Telefonla bizleri arayarak bilgi alabilir ve telefondaki arkadaşa adresinizi bildirerek elemanlarımızın gelmesini bekleyebilirsiniz. Adresinize gelen elemanlarımız işini en hızlı ve güvenli bir şekilde yaparak sizlere yardımcı olacak ve sıkıntı çekmemeniz için ellerinden geleni yapacaklardır. Ofis Taşımacılığı işleminin en zorlu evrelerin başında gelen paketleme işlemi ofis taşımacılığında dikkat edilmesi gereken bir durumdur.

Güvenilir Ofis Malzemeleri Taşıma ve İşyeri Sevkiatı

Düzgün ve güvenli bir şekilde paketleme yapmak her zaman önemlidir bu konuda. Profesyonel eller ile çalışan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve en iyi hizmeti vermek için çabalamıştır. Bu yüzden elemanlarımız ofis eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketleyerek sizi yormadan en zorlu adımı atlatmanıza yardımcı olacaktır.

Paketleme işlemi sona erdikten sonra hızlı ve güvenilir bir sistem olan,  aracımızın üzerinde hazır bir halde bulunan asansörlü sistem ile ofisinizin en uygun kısmına kolayca kurulumu yapılır. Daha sonra ofisinizdeki malzemeler nakliye aracımıza yerleştirmek için taşınır ve aracımızın içerisinde güvenli ve zarar görmeyecek bir şekilde yerleştirerek yeni adresinize doğru yola çıkar. Yola çıkmadan önce aracımızın kapıları sizi eşliğinizde kapatılır ve sizin izniniz olmadan asla açılmaz. Bu sayede Eşya Taşıma sırasında eşyalarınızın çalınması ya da kayıp olması ihtimali ortadan kalkmış olur.

Yeni adresinize gitmek için yola çıkan eşyalarınız yeni adresinize ulaşıldıktan sonra hızlı asansör sistemi ile yeni ofisinize iletilir ve yerleştirme işlemi yapılarak zorlu taşınma işleminizi sona ermiş olur.

Hemen Arayın!