Atkaracalar Asansörlü Nakliyat

Nakliyat ve taşımacılığın sizler için ne kadar önemli olduğunu iyi biliyoruz. Bu yüzden firmamız evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, koli taşıma, askılı taşıma ve fuar taşımacılığı konusunda kendisini sürekli güncelleyen dinamik bir yapıya sahiptir. Kişiye özel hizmeti ön plana çıkaran ve taşıma yaptığı yörenin sosyo ekonomik etkenlerini dikkate alan bir iş yapısına sahiptir.

Ekonomisi temelde tarım ve hayvancılığa dayalı olup

buy kamagra 100mg

,yetiştirilen ürünlerin başında tahıl ürünleri gelmektedir. Hayvancılık; daha çok büyük baş hayvancılık şeklinde yapılmaktadır. Ayrıca birçok köyde küçük baş hayvancılıkta yapılmaktadır. Yörenin bir diğer geçim kaynağıda ormancılıktır. Sanayisi gelişim aşamasında olup beklentileri karşılayacak boyutta değildir. Gelişmekte olan turizmin yöreye canlılık getirmesi beklenmekte ilçe belediyesi ve hemşehri derneklerinin düzenledikleri yayla etkinlikleri ve şenliklerle ile desteklenmekte olmasına rağmen tanıtım ve lobi faaliyetleri yetersiz kalmaktadır.

Gördüğünüz gibi Çankırı ilinde yer aldığı için Türkiye’nin diğer konumlarındaki bir ilçeden çok farklı özelliklere sahip olan Atkaracalar, taşımacılık konusunda da özel bir önem taşıyor. Her şehir farklı özellikler taşıdığı için sizin bulunduğunuz şehre ait bu farklılıklar iyi analiz edilir ve ihtiyaçlarınız ekspertiz ekibimiz tarafından tespit edilir. Sizin ihtiyaçlarınıza uygun hazırlayacağımız bir taşıma iş planı sayesinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabiliyoruz.

Size bir telefon kadar yakınız. Bize hemen ulaşıp taşımacılık ve nakliyat hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Hemen Arayın!